Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu
Kendi firmanızı açmaya karar verdiğinizde, tüm hazırlıkların tamamlanmasının ardından, sıra açılış organizasyonuna gelir. Tanıtımınız için en önemli adım olan açılışınızda,her şeyin kusursuz olması için önceden planlanması ve organize edilmesi gerekir. Hitap ettiğiniz kitle için akılda kalıcı olmak adına, bu organizasyon büyük önem taşır. Uzman kadromuz ile sizlere vermiş olduğumuz açılış organizasyonu hizmetlerimizde, en uygun hizmet ve içerik alt yapısını sunmaktayız. Kurumsal yapınıza uygun ve hedef kitlenize yönelik açılış organizasyonlarımız ile hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz.
Ticari hayatın en önemli başlangıcı olan açılış organizasyonu mağaza, restoran, iş yeri ve firmaların geniş kitlelere hitap etmesinde öncülük sağlar. Bu organizasyon ile düzenlenen etkinlik, sunum, aktivite ve animasyonlar, kokteyller için uzman bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Davetlilerin en güzel şekilde ağırlanması, zincir balonlarla yapılan süslemeler, palyaço ve daha birçok detay organizasyonun parçaları arasında yer almaktadır. Yapılan süslemelerden tutun da, ses sistemi, broşür, animasyona varıncaya kadar firmanızın bölgenizde bir adım öne çıkmasını sağlayacak bir açılış düzenlemeniz farkınızı ortaya koyacaktır. Açılış organizasyonu ile bölgenizdeki halk tarafından farkedilmeniz, rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlayacaktır.
Her sektör için büyük önem taşıyan ve kendi reklamını yapma fırsatı sunan açılış organizasyonu mağaza açılışı, mekan açılışı, temel atma töreni gibi etkinliklerde tercih edilmektedir. Yeni açılacak bir firmanın ilk prestijini ortaya koyan açılış organizasyonu oldukça önem arzeder. Bu organizasyonlarda verilecek yiyecekten, müziğe kadar her detay planlı şekilde hazırlanmalıdır. Her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de, sıcak bir ortamda davetlilerinizi kusursuz ağırlamak, özveri ve planlı çalışma isteyecektir.
Ticari hayatınızın en önemli reklam aşaması olan açılış organizasyonunu tek başınıza üstlenmeniz zordur. Çünkü bu süreçte yapılması gereken onlarca detay ve reklam etkinlikleri vardır. Ekibimiz ile yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak açılış süslemesi, balon dekorasyon, catering hizmeti, karşılama hostesi, ses sistemi ve palyaço gibi hizmetlerimiz ile firmanızın açılışını akılda kalıcı şekilde yapıyoruz. Sizlerde yeni şubelerinizde ya da ilk kez açacağınız işyerinizde, harika bir açılış organizasyonu hazırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
açığız
Haftanın 7 Günü

Kayseri Catering,Kayseri Toplu Yemek Hizmetleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için haftanın yedi günü açığız.