Cafe-kantin işletmesi

Cafe-Kantin İşletmesi
Birçok toplu yaşam alanında kullanılan cafe- kantin işletmesi, insanların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmektedir. Otellerde, hastanelerde, okullarda ve resmi dairelerde bulunan cafe ve kantinler ile kimi zaman atıştırmalık, kimi zaman ise yemek ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu tür işletmeler için en önemli şeylerden biri elbette, mutfak gereçleri ve mutfakta müşterilere sunulacak olan yemeklerdir. Kimi zaman sadece tost poça gibi atıştırmalıklar ile işletme sahipleri ihtiyaçlara cevap vermeye çalışsa da, geniş ve kalabalık kitleler için bu yetersiz kalabilmektedir. Bu nedenle hizmet kalitesinin en üst sınırda olabilmesi adına, müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm odaklı çalışmalar yapılmalıdır.
Kantin – Cafe hizmetleri
Sık tercih edilen kantin /cafe gibi işletmelerde mevsime uygun olarak hazırlanan, sıcak ve soğuk taze yiyecek ve içecekler çok talep görürler. Özellikle okul kantinlerinde öğrencilerin öğle arası yemek ihtiyaçlarını gidermeleri adına, sağlıklı ve besleyici yiyeceklere ulaşabilmesi büyük önem taşır. Hem lezzeti hem de sağlıklı olması tercih edilen yemek seçenekleri ile beklenen talebe göre satış gerçekleştirilir. Hastane gibi kurumlarda, yemek konusunda seçici davrananların en çok tercih ettiği yer kantinlerdir. Bu nedenle iştah açan sağlıklı yemekler ile müşteri talebine karşılık vermek büyük önem taşır. Firmamız olarak hastane, okul, şirket vb. yerlerde cafe-kantin işletme hizmetimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. 
Özellikle üniversitelerde çok tercih edilen cafe işletmelerinde müşteri ve personelin rahat, nezih, huzurlu ve makul fiyatlarla zaman geçirmeleri büyük önem taşır. İşletmenizin dışa dönük yüzü olan cafe ve kantin işletmelerinde en iyi şekilde ve verimlilikte hizmet verebilmeniz için yılların vermiş olduğu tecrübemizi sizinle paylaşmaya hazırız. 
Cafe - Kantin Yemek Hizmeti
İşletmesini üstlendiğiniz kafe ve kantin için yemek hizmeti ihtiyaçlarınızda, malzeme temini, personel takibi ve maliyet araştırması gibi pek çok detay sizi bekler. Aynı zamanda firmanıza bağlı gıda mühendisi bulundurmanız gerekecektir. Tüm bu sorumlulukları üzerimize alarak sizlere sunduğumuz yerinde yemek üretim hizmeti ile tüm bu süreçleri kontrol altına alıyoruz. Sizlerden gelecek öneri ve talepler doğrultusunda hızlı çözüm üretiyor zaman ve enerji kaynaklarınızdan yüksek miktarda verimlilik almanızı sağlıyoruz. 
 
açığız
Haftanın 7 Günü

Kayseri Catering,Kayseri Toplu Yemek Hizmetleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için haftanın yedi günü açığız.