Cenaze Yemekleri

Kayseri'nin her bölgesine vermiş olduğumuz cenaze yemeği hizmetimiz ile, misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebileceğiniz sağlıklı yemekler hazırlıyoruz. Kayseri cenaze yemeği hizmetimiz, taşımalı yemek hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi cenaze yemeği hizmetlerimizde de insan sağlığına önem veriyor, hijyen ve lezzet standartlarına uygun yemekler hazırlıyoruz. Kayseri yemek kültürüne uygun adet ve görenekleri göz önünde bulundurularak hazırlanan cenaze yemeği hizmetimizde, damak tadına uygun kişi sayısına göre, dilediğiniz yemeği, istediğiniz saatte adresinize teslim ediyoruz.
 
Kayseri cenaze yemeği hizmetlerimizdeki genel amaç; yakınlarını kaybetmiş müşterilerimizin aile, eş, dost ve akrabalarına yaslı günlerinde, o kadar meşguliyetin ve üzüntünün arasında, ikramda bulunmalarına yardımcı olabilmektir. Taziye için uzaktan gelen akrabalara ikram edilecek yemekler için, taşımalı yemek servisimiz ile damak tadınıza uygun, Kayseri kültürüne göre hazırlanmış yemek paketi çeşitlerimizden seçim yaparak, adresinize teslim imkanı sunuyoruz. Cenaze yemeği hizmetimiz, profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan sağlıklı yiyecekler ile pişirildikten sonra, sizin belirlediğiniz menüler arasından, kaç kişilik ve saat kaçta ikram edeceğiniz belirlenerek paketlenerek istdediğiniz adrese teslim edilmektedir.
 
Kayseri cenaze yemeği sektöründe öncü olan firmamızda çalışan personelimiz, yemeklerin size teslim edilmesi ve dağıtılması aşamasında her zaman güleryüzlü olarak hizmet vermektedir. Sevdiklerinizi kaybettiğiniz bu acı gününüzü size daha kolay atlatılabilir hale getirmek için, yemek kaygısını aklınızdan atmanıza yardımcı olacak, kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktayız. Cenaze yemeği servisimiz ile sizlere bu acı gününüzde ekonomik ve pratik çözümler sunarak misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlamanızı sağlıyoruz.
 
Haftanın 7 günü acılı ve zor zamanlarınızda sizlere sunacağımız cenaze yemeği menülerimiz ile hizmetinizde olup, sipariş vermek için bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz toplu yemek sektöründe her zaman 1. kalite malzemeleri kullanarak insan sağlığına verdiği önemi bir kere daha ortaya koymaktadır. Cenaze yemeği ihtiyaçlarınızda istediğiniz saatte ve sıcak olarak porsiyonlanmış olarak özel paketler halinde, servise hazır kaplarda adresinize teslim edilmektedir. Cenaze yemeklerinde dilediğiniz menüyü tercih ederek misafirlerinizi ağırlamak için sizlere bir telefon kadar yakınız.
açığız
Haftanın 7 Günü

Kayseri Catering,Kayseri Toplu Yemek Hizmetleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için haftanın yedi günü açığız.