Mevlit Yemeği

Şirketimiz toplu yemek sektöründe vermiş olduğu hizmetler ile özel günlerinizde sizleri misafir ağırlama telaşıyla, yaşadığınız anın tadını kaçırma derdinden kurtarıyor. En kaliteli ürünlerden seçilerek hazırlanan yemeklerimiz ile misafirlerinize harika ikramlar sunmanızda yardımcı oluyoruz. Kayseri mevlit yemeği siparişlerinizde özel paketler halinde hazırlanan menülerimiz, adresinize teslim edilmektedir. Aynı zamanda şekerli lokum ve gülsuyu gibi ihtiyaçlarınız da, yine şirketimiz tarafından karşılanan bir diğer hizmetimiz arasında yer almaktadır.
 
Kayseri tıpkı diğer Anadolu şehirlerinde olduğu gibi, özel günlere ve geleneklere bağlı bir toplumdan oluşmaktadır. Bebeklerin doğumundan, yakınını kaybedenlerin yıldönümlerine kadar, bir çok özel gün için mevlit okutma adetlerimiz arasında yer almaktadır. Eş dost akrabaların davet edildiği bu kalabalık etkinliklerde yemek ikramında bulunmak ev sahibini telaşlandırır. İşte böylesi telaşlı ve kalabalık zamanlarınız için, Kayseri mevlit yemeği hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar yakın olarak imdadınıza yetişiyoruz. Mevlit için gelecek olan misafir sayınızı vermeniz halinde, dilediğiniz saatte ve porsiyonda mevlit yemeğinizi adresinize sıcak olarak teslim ediyoruz.
 
Mevlit organizasyonularınızda sıcak yemek çeşitlerinden dilediğiniz çeşidi seçerek, personelimiz tarafından hazırlanan özel paketler aracılığı ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Düzenlemiş olduğunuz bu özel günde, misafir ve yakın çevrenizden ikramlarınız hakkında olumlu sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.
 
Kayseri'nin her köşesine mevlit yemeği için taşıma servisimiz mevcuttur. Ekonomik seçenekler sunan firmamız mevlit yemeği fiyatları ile sizlere kolay ödenebilir rakamlar sunarak, işinizi daha da kolaylaştırmaktadır. Haftanın 7 günü hizmet veren şirketimiz mevlit organizasyonlarınızda uzman personel desteği ile, sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Kayseri toplu yemek firmaları arasında her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata ayağınıza getirerek, müşterilerimizden olumlu sonuçlar almak bizlere gurur kaynağı olmaktadır. 
 
Kayseri mevlit yemeği siparişleriniz belirttiğiniz kişi sayısına göre şirketimizde çalışan uzman personelimiz tarafından hazırlanıp, adresinize teslim edilmektedir. Dilediğiniz yemek çeşidi ile mevlit organizasyonunuzda davetlilerinize en güzel ikramları sunmanız için, her zaman sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Kayseri toplu yemek sektörüne adını altın harflerle yazdıran şirketimiz, sadece mevlit yemeği değil; aynı zamanda kalabalık topluluklardan oluşan her türlü organizasyonlarda sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 

açığız
Haftanın 7 Günü

Kayseri Catering,Kayseri Toplu Yemek Hizmetleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için haftanın yedi günü açığız.