Taşıma Yemek

Taşıma yemek hizmeti veren Turab Caterıng şirketimiz ile, Kayseri taşıma yemek ihtiyacına lezzetli ve sağlıklı yemekler ile çözüm üretiyoruz. Alanında uzman ekibimiz, profesyonel aşçılarımız ve gıda mühendislerimiz eşliğinde üretimi yapılan yemeklerimiz, kalite kontrolü onayını aldıktan sonra tüketicilere dağıtımı gerçekleştirilmektedir. 
 
Taşıma Yemek/Tabldot Yemek Hizmeti dahilinde üretilen yemeklerimiz, hijyen ve sağlık yönünden son sistem teknikler ile sevkiyatı yapılmaktadır. Termobox teknolojisi ile taşıma işlemi gerçekleştirilen yemeklerimiz, ısı kaybına uğramadan, dış etkenlerden korunarak insan sağlığı esas alınarak müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Taşımalı yemek hizmeti sunarken, bozulma riskini en aza indiren özel teknikler ile, son derece güvenli olarak işimizi yapıyoruz. Kayseri taşımalı yemek hizmeti yapan firmamız ile, dilediğiniz sayıda dilediğiniz yemek çeşidini adresinize teslim ediyoruz. 
 
Kayseri ilinde, dilediğiniz adrese servisi mümkün olan taşımalı yemek hizmeti ile fabrikalar, yurtlar, okullar ve işletmesi yemek üretimine uygun olmayan her tesise ulaşmayı hedefliyoruz. Yemeklerin, hijyen koşullarına göre tesislerimizde üretildikten sonra, donanımlı araçlarımız ile ısı ve hijyeni muhafaza eden thermoboxlar ile adresinize teslim edilmektedir. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz sayesinde, Kayseri taşımalı yemek hizmeti dilediğiniz saatte adresinize ulaştırılmaktadır. 
 
Kalite ödüllü taşımalı yemek hizmetimiz, firmanızın talebi doğrultusunda dilediğiniz menü ile adresinize teslim edilir. Kayseri taşıma yemek hizmeti ile yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri tespit edilerek, bu eksiklerin giderilmesi ve temin edilmesi için karşılıklı olarak çalışmalar yapılır. 
 
Taşıma yemek hizmeti veren şirketimiz, modern işletmemizde tecrübe ve hijyenik koşulları bir araya getirerek, müşterilerimize dengeli ve sağlıklı beslenmeleri adına üretimlerine devam etmektedir. Kayseri ve çevresine taşıma yemek servislerimizde depolama, hazırlık, pişirme ve transfer olarak sağladığımız yemek hizmeti sayesinde sizde zamandan tasarruf sağlayarak iş gücünüzü ve veriminizi artırmış oluyorsunuz. 
Kayseri taşımalı yemek siparişlerinizde pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik şartlarda ve ev yemeği lezzetinde işyerlerinize ulaştırıyoruz. İş yerlerinize en doğal ve lezzetli yemekleri ev ortamında hazırlanmış gibi en lezzetli hali ile sunuyoruz. Sizler de çalışanlarınızın sağlığına ve damak tadına önem veriyorsanız en lezzetli yemekler için toplu yemek hizmeti sunan şirketimiz ile iletişime geçin.
 
 
 
açığız
Haftanın 7 Günü

Kayseri Catering,Kayseri Toplu Yemek Hizmetleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için haftanın yedi günü açığız.