Yerinde Üretim

İş ortamlarının her geçen gün yoğunlaşan temposu, kimi zaman çalışanlarının gereksinimlerin karşılamaya vakit ayıramayacak hale gelirken, bu gereksinimleri karşılamak için, işi uzman kuruluşlara devretmek gerekebiliyor. Böylelikle hem kaliteli hizmeti ekonomik olarak alıyor, hem de iş gücü kaybı olmadan çalışmalarına devam ediyor. Yerinde üretim hizmetleri ile yemek ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan Turab Catering, bu alanda ihtiyaçlarınıza kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor.  
 
Kayseri'de yerinde yemek üretimi yapan Turab Catering, birçok firmanın bu alandaki ihtiyacını ve beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, yerinde yemek üretimini şirketlerin bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Yerinde yemek talebi sonrasında, üretim yapılacak yer incelenerek eksikleri gözden geçirilir. Gerekli eksiklerin giderilmesinin ardından, firmalara kaliteli ve sağlıklı yemek üretimi gerçekleştirilir. Yemek üretimi esnasında çalışacak elemanları ve hizmet şeklini, tamamen müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına odaklı olarak gerçekleştirir.  
 
Turab Catering, yerinde üretim hizmetini sürdürürken personel temini, satın alma, yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, sağlık kontrolü, yemek servisi gibi akla gelebilecek her türlü sürecin sorumluluğunu üstlenmekte olup çalışmalarına çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Kayseri yerinde yemek üretim sektörüne damgasını vuran firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak üretim yaptığı her projede kalite, hijyen ve sağlık odaklı çalışmalarına devam etmektedir.   
 
Kayseri yerinde üretim yemek hizmetlerimiz ile, orta ve büyük ölçekli işletmelerde yapılan anlaşma doğrultusunda, şirketinizin kendi mutfağında gerekli düzenlemeleri yaparak, misafirlerinizin ve personelinizin yemek ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Turab Catering gıda mühendisleri tarafından kalori hesaplaması yapılarak hazırlanan yemekler, aylık menü planı ile yemek hizmetinize sunulur. Müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda, konuklarınız için özel menüler hazırlanır.  
 
Kayseri'de yerinde yemek üretimi hizmetimizden yararlanmak isteyenler için, işletmenizin mutfağının beklentileri karşılayacak durumda olması ve mevcut durumunun revize edilmesi gerekir. Kaliteli ve taze hammaddeler kullanılarak, profesyonel ve deneyimli kadromuz tarafından üretilen yemekler en lezzetli hali ile sunuma hazır hale getirilir. 
 
Sizlerde şirketinizde kendi mutfak ve ekipmanınızı kullanarak, gözleriniz ile görerek pişirilen yemekleri tercih edip yerinde yemek hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 
 
  
 
 
 
açığız
Haftanın 7 Günü

Kayseri Catering,Kayseri Toplu Yemek Hizmetleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için haftanın yedi günü açığız.